Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Cinemaximum'larda %50 MaxiPuan!

13.12.2019 - 20.11.2020

Cinemaximum’da 12:30’a kadar* başlayan tüm seanslarda anında %50 MaxiPuan!
 
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı**, Bankamatik  Kartı ya da MaxiPara Kart ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar* başlayan tüm seans film gösterimlerinde anında %50 MaxiPuan!
 
Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartınız veya Bankamatik Kartınızla Maximum Mobil’den,  Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da  Cinemaximum.com.tr’den  almak!
 

 
Uygulama Koşulları :

1. Kampanya, 20 Kasım 2020’ye kadar geçerlidir.
2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar* (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
4. Kampanyadan Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.
5. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
6. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.
8. 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmekte olup, gözlük bedeli üzerinden %50 MaxiPuan kazanılamamaktadır. 
9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.


 *Pandemi nedeniyle Cinemaximum’larda 12:30’dan sonra başlayan ilk seanslar söz konusu olabilmektedir. Güncel seans bilgilerine göre 12:30’dan sonra başlayan ilk seanslardaki bilet alımlarınızda da kartınıza bilet bedelinin %50’si değerinde MaxiPuan yüklemesi yapılmaktadır.
**Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.​

Maximum Kart'a Başvurun